Jak se k nám dostanete

Příjezd od Jablonce nad Nisou - V Jablonci sledujte směrovky na Liberec, Bedřichov a Janov nad Nisou. Na začátku Janova ignorujte směrovku doprava na Malý Semerink, jeďte stále po hlavní silnici, kolem bobové dráhy a růžové budovy sklárny, pak začne silnice stoupat do kopce až ke žlutému kostelu, kde je zúžení a zrcadlo. Pokračujte podle instrukcí 1) nebo 2):

1) obvyklá cesta - podél hřbitovní zdi

Za kostelem se dejte druhou odbočkou doprava (pozor jsou tam 2 odbočky hned vedle sebe) a jeďte mírně do kopce podél kamenné hřbitovní zdi. Na první křižovatce jeďte rovně a na druhé už uvidíte po pravé straně Chatu U Mazlika. Od kostela k penzionu je to cca 900m (viz plánek níže).

2) objížďka přes Bedřichov - občas v zimě a během tání sněhu

Pokud byste kolem hřbitovní zdi nevyjeli, couvejte zpět na hlavní silnici a pokračujte do Bedřichova. V Bedřichově projedete kolem vodárny (veliká budova napravo) a na první velké křižovatce odbočíte doprava směrem na Josefův Důl a Hrabětice. Po této silnici jeďte 2,5 km až do Hrabětic. V Hraběticích se na první křižovatce (u kapličky) dejte doprava, po 100 m je další křižovatka, kde znovu odbočíte doprava a dostáváte se na silnici Malý Semerink. Sjedete serpentinami cca 1,2 km a na druhé křižovatce uvidíte vlevo naši chatu. 

3) Veřejná doprava 

Autobusem dojedete do Jablonce n.N. a MHD busem č.101 z autobusového nádraží se dostanete do Janova, zastávka "Janov-samoobsluha". Od zastávky půjdete pěšky ve směru jízdy autobusu, po asi 50 m odbočíte doprava a půjdete do kopce 500m až k naší chalupě, kterou budete mít přímo naproti sobě (po levé straně budete mít penzion Solaris).

Vlakem dojedete do Rychnova u Jablonce n.N., hned u nádraží nastoupíte do MHD busu č.101, který vás doveze až do Janova, zastávka "Janov-samoobsluha". Budete pokračovat pěšky ve směru jízdy autobusu asi 50 m, pak odbočíte doprava a půjdete 500m do kopce až k naší chalupě, kterou budete mít přímo naproti sobě (po levé straně budete mít penzion Solaris).

Kontaktní údaje 

Janov na Nisou 1252

468 11

chataumazliku@seznam.cz

 +420 732 214 673

 +420 732 930 017 ( po 15:00 hod.)